Znovuzrodenie Wijnalduma alebo niekoho iného?

Po odchode Philippa Coutinha, prichádza na rad otázka: Kto z našich hráčov, nateraz prevezme jeho miesto a začne hrať vyššie?

Adeptov je mnoho, no pre mňa je najzaujímavejšie meno Georginio Wijnaldum. Gini k nám prišiel v roku 2016, za £ 24.75m. Začal u nás veľmi dobre, kedy dokonca si pripisoval góly aj asistencie a patril medzi našich najlepších záložníkov.

No po príchode Maného, Salaha a gradujúcej formy Coutinha, sa Wijnaldum posunul nižšie a začal mať skôr defenzívne úlohy. Tento post mu veľmi nesedí a začína sa to prejavovať na jeho výkonoch. Niekedy, resp. dosť často sú zápasy, kedy je Gini doslova neviditeľný. Teraz má však šancu to zmeniť!

Ako som už spomínal po odchode Coutinha, niekto z našich hráčov musí začať hrať vyššie. Najradšej, by som bol práve za Wijnalduma. Konkurencia je vďaka bohu silná v našom tíme a vyšší post v zálohe, môžu začať hrať aj mená ako: Lallana, Oxlade-Chamberlain, Emre Can, keby som zavrel oči, dokonca aj Milner. Uvidíme ako sa s touto dilemou popasuje Jurgen Klopp.

4 Comments

 1. Trapy

  13. januára 2018 at 13:47

  Tych moznosti je naozaj vela,je tu este aj moznost zasunut Firmina nizsie a na hrot Solanke,Ings,resp.ak by niekto prisiel na hrot(Auba),alebo na AM.
  Zo sucasnych hracov zalezi len a len na nich,ako sa chopia ponuknutej sance.

 2. emil

  13. januára 2018 at 14:06

  Hrali sme bez coutsa vela zapasov a urcite sa s tym vysporiadame lahsie ako si teraz vsetci myslia…

 3. robroy

  13. januára 2018 at 16:52

  Nemyslím, že Wijnaldum bude mat rozhodujúcu úlohu v Kloppových plánoch. Obávam sa že nemá potrebnu kvalitu na základ v ofenzíve LFC..

 4. kwop

  14. januára 2018 at 9:26

  ml by ist vyssie, tam bol pred posobenim v LFC lepsi .. viditelne lepsi .. na lavom kridlo mu to moze ist, samozrejme, ak su ready mane so salahom, podelia si fleky na kridlach .. ak ale nie, gini by tam mal hrat

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply